Collection: Products

84 products
  • *LIMITED QUANTITIES* NEW! Allianna's Favorite Gluten Free Bread
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Apple Cider Vinaigrette
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Bang Bang Sauce
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 Ounce Container of BBQ Sauce
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Buffalo Ranch Dressing
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 Ounce Container of Buffalo Sauce
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Italian Dressing
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 Ounce Container of Lime Cilantro Aioli
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Ranch Dressing
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 3 Layered Paleo Cake - Allianna’s Kitchen x GF Goat
    Regular price
    $99.00
    Sale price
    $99.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Apple Cider Vinaigrette
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Bang Bang Sauce
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 Ounce Container of BBQ Sauce
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Buffalo Ranch Dressing
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 Ounce Container of Buffalo Sauce
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Italian Dressing
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Lime Cilantro Aioli
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Ranch Dressing
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Allianna's Kitchen Gift Card
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bacon Egg Muffins - One Dozen
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Bang Bang Salmon - REGULAR Portion
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BBQ Pulled Pork Bowl - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • BBQ Pulled Pork Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buffalo Chicken Meatball Bowl - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buffalo Chicken Meatball Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Buffalo Ranch BLT Salad
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Salad with Celery & Crackers - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken Salad with Celery and Crackers - MINI PORTION
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Broccoli
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container Of Brown Rice
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Cauliflower Rice
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Cilantro Coleslaw
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Croutons
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Roasted Carrots
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Roasted Cauliflower
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Roasted Crunchy Chickpeas
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Seasoned and Baked Tender Chicken Breasts
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Wild Caught Salmon Filets
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookie Cake - Allianna’s Kitchen x GF Goat
    Regular price
    $65.00
    Sale price
    $65.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Dozen Donuts Dipped in Chocolate Ganache - Allianna’s Kitchen x GF Goat
    Regular price
    $75.00
    Sale price
    $75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Family Portion of Turkey Cashew Cheese Lasagna - FAMILY Portion
    Regular price
    $87.00
    Sale price
    $87.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Broccoli
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Cauliflower Rice
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Roasted Carrots
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Roasted Cauliflower
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Light Weekday Lunches Membership With Cooler Bag
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Meatless Cashew Cheese Lasagna - REGULAR Portion
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! *PROTEIN AND SAUCE ONLY* Bang Bang Salmon - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! *PROTEIN AND SAUCE ONLY* BBQ Pulled Pork Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! *PROTEIN AND SAUCE ONLY* Buffalo Chicken Meatball Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $20.75
    Sale price
    $20.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! *PROTEIN AND SAUCE ONLY* Street Taco Bowls with Lime Cilantro Aioli - CHICKEN BREASTS- REGULAR Portion
    Regular price
    $20.75
    Sale price
    $20.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! *PROTEIN AND SAUCE ONLY* Street Taco Bowls with Lime Cilantro Aioli - CHICKEN THIGHS - REGULAR Portion
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! *PROTEIN AND SAUCE ONLY* Turkey Cashew Cheese Lasagna - REGULAR Portion
    Regular price
    $20.75
    Sale price
    $20.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! 16 ounce Container of Buffalo Chicken Dip for the Fourth of July
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! 38 ounce Container of Macaroni Salad for the Fourth of July
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! 8 ounce Container of Buffalo Chicken Dip for the Fourth of July
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! 8 ounce Container of Macaroni Salad for the Fourth of July
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Bacon Egg Muffins - Half Dozen
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Large 4-6 Serving Vegetable Pizza for the Fourth of July
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Large Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Mediterranean Chicken Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Medium Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Pan of Brownies for the Fourth of July
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Personal Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Red Sugar Cookies for the Fourth of July - One Dozen
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Regular Vegetable Pizza for the Fourth of July
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Small Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Spinach Egg Muffins - Half Dozen
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Peach Oat Bars
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Please leave my food in a cooler on ice! 2 LARGE ice packs
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Please leave my food in a cooler on ice! 2 SMALL ice packs
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Protein Lovers Lunches Membership with Cooler Bag
    Regular price
    $125.00
    Sale price
    $125.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Red Sugar Cookies - Half Dozen
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Save $$ Light Weekday Lunches Membership
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Save $$ Protein Lovers Lunches Membership
    Regular price
    $115.00
    Sale price
    $115.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Side Salad with Italian Dressing
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Side Salad with Ranch Dressing
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Spinach Egg Muffins - One Dozen
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Street Taco Bowls with Lime Cilantro Aioli - CHICKEN BREASTS- REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Street Taco Bowls with Lime Cilantro Aioli - CHICKEN THIGHS - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sunflower Crunch Salad
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Taco Seasoning Spice Blend
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey Cashew Cheese Lasagna - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey Cashew Cheese Lasagna - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out