Collection: Local Menu to Pittsburgh Only

Our new order deadline is Tuesday at noon for the following weeks delivery!

THIS MENU WILL CLOSE ON TUESDAY AT NOON AND THE NEW MENU IS UP AT 3PM.  THIS MENU WILL BE DELIVERED ON MONDAY, JUNE 10th BETWEEN 8AM - 8 PM. IF YOU LIVE IN INDIANA, PA OR WEST VIRGINIA YOUR ORDERS WILL NOW BE DELIVERED ON MONDAY'S.  A DRIVER WILL TEXT YOU WHEN THEY ARE ON THEIR WAY. THEY CAN PUT THE FOOD INSIDE FOR YOU OR LEAVE IT ON THE DOORSTEP. 

67 products
  • Please leave my food in a cooler on ice! 2 LARGE ice packs
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Please leave my food in a cooler on ice! 2 SMALL ice packs
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Personal Bacon Chicken Ranch Pizza
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Mahi Mahi Taco Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Apple and Cranberry Chicken Salad - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey Taco Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Al Pastor Taco Bowl - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken and Broccoli Stir Fry - CHICKEN BREAST - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chicken and Broccoli Stir Fry - CHICKEN THIGHS - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.00
    Sale price
    $23.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pizza Chicken - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Haluski with Polish Sausage - REGULAR Portion
    Regular price
    $23.75
    Sale price
    $23.75
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Meatless Creamy Apple and Cranberry Chickpea Salad - REGULAR Portion
    Regular price
    $19.00
    Sale price
    $19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Pizza Chicken - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Haluski with Polish Sausage - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Creamy Apple and Cranberry Chicken Salad - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Turkey Taco Bowl - MINI Portion
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Family Portion Al Pastor Taco Bowl - FAMILY Portion
    Regular price
    $87.00
    Sale price
    $87.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chopped Italian Salad
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Kale Berry Citrus Salad
    Regular price
    $16.00
    Sale price
    $16.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Chorizo Egg Muffins - One Dozen
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Portobello Egg Muffins - One Dozen
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Chorizo Egg Muffins - Half Dozen
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Portobello Egg Muffins - Half Dozen
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Strawberry Oat Bars
    Regular price
    $22.00
    Sale price
    $22.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Butter Power Balls - One Dozen
    Regular price
    $36.00
    Sale price
    $36.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Almond Butter Power Balls - Half Dozen
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cookie Cake with Fudge Topping
    Regular price
    $30.00
    Sale price
    $30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! 16 ounce Container of Cowboy Caviar
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder 8 ounce Container of Buffalo Chicken Dip for the Fourth of July
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder 16 ounce Container of Buffalo Chicken Dip for the Fourth of July
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Regular Vegetable Pizza for the Fourth of July
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Large 4-6 Serving Vegetable Pizza for the Fourth of July
    Regular price
    $50.00
    Sale price
    $50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder 8 ounce Container of Macaroni Salad for the Fourth of July
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder 38 ounce Container of Macaroni Salad for the Fourth of July
    Regular price
    $40.00
    Sale price
    $40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Red Sugar Cookies for the Fourth of July - One Dozen
    Regular price
    $38.00
    Sale price
    $38.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Pan of Brownies for the Fourth of July
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Large Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $150.00
    Sale price
    $150.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Medium Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Personal Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • NEW! Preorder Small Dessert Tray for the Fourth of July
    Regular price
    $42.00
    Sale price
    $42.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Seasoned and Baked Tender Chicken Breasts
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Wild Caught Salmon Filets
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Roasted Crunchy Chickpeas
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Side Salad with Italian Dressing
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Side Salad with Ranch Dressing
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container Of Brown Rice
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Blackberry Dijon Dressing
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Ranch Dressing
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Italian Dressing
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Stir Fry Sauce
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Blackberry Dijon Dressing
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Ranch Dressing
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Stir Fry Sauce
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 8 ounce Container of Italian Dressing
    Regular price
    $10.00
    Sale price
    $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • 16 ounce Container of Homemade Pickled Onions
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Roasted Bell Peppers
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Cauliflower Rice
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Container of Broccoli
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Roasted Bell Peppers
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Cauliflower Rice
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Individual Serving of Broccoli
    Regular price
    $8.00
    Sale price
    $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Taco Seasoning Spice Blend
    Regular price
    $9.99
    Sale price
    $9.99
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Allianna's Kitchen Gift Card
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Save $$ Protein Lovers Lunches Membership
    Regular price
    $115.00
    Sale price
    $115.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Save $$ Light Weekday Lunches Membership
    Regular price
    $80.00
    Sale price
    $80.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Light Weekday Lunches Membership With Cooler Bag
    Regular price
    $90.00
    Sale price
    $90.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Protein Lovers Lunches Membership with Cooler Bag
    Regular price
    $125.00
    Sale price
    $125.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out